poniedziałek, 23 kwiecień 2018 20:49

(KO)guty powróciły - relacje 3 kolejka 1 liga

Ten dzień nie był dobry dla niektórych z nas. Nie chcemy wracać już do tych sytuacji a skupić się wyłącznie na rywalizacji sportowej i tym co było na boisku. A tego dnia miało miejsce kolejny wielki hit – SM Texland czyli dawne Kominki versus. FC Klonowe Liście. Mecz podwyższonego ryzyka. Ale jak się okazało później, nie taki diabeł straszny...

Nauka Jazdy u Sławka vs. Bad Boys Ostrówek

Pierwszy mecz 3 kolejki 1 ligi zapowiadał dużo emocji. Od samego początku jak również większość meczu dominowali chłopaki z Nauki Jazdy. Po pierwszej połowie prowadzili już 3:0. W drugiej połowie gra się bardzo zaostrzyła. Dużo sytuacji strzeleckich miały obie drużyny, ale niestety Bad Boysi nie byli dziś w formie, i wykorzystali tylko jedną. Większe posiadanie piłki drużyny od „Sławka” miało przełożenie na bramki i mecz zakończył się wynikiem 8:1. Po końcowym gwizdku miał miejsce przykry incydent z udziałem zawodników z obu ekip. Konsekwencje z tego zajścia zostały wyciągnięte w dniu dzisiejszym tj. 23.04.2018.

Glasspro/PrefBud (Tulewo) vs. Hydro-Styl

Początek meczu bardzo aktywnie rozpoczęty przez ekipę z Tulewa. Przewaga od pierwszych minut zakończona bramką i do przerwy PrefBud prowadził 1:0. W drugiej połowie mecz już bardziej wyrównany i po kilkunastu minutach 2 połowy mamy już 2:2. Niespełna 10 minut przed końcowym gwizdkiem Hydro-styl wziął się do roboty licząc na podwyższenie wyniku, ale chłopaki z Tulewa nie dali za wygraną i w ostatniej minucie strzelają 2 gole kończąc mecz wynikiem 4:2 Dobry mecz rozegrał Damian Matuszewski strzelając wszystkie bramki, oraz Marcin Kowalczyk blokując wiele groźnych akcji i strzałów po których mogła paść niejedna bramka.

GKS Klembów vs. Latoszek

Od początku Latoszek „rządził” na boisku. Pomimo dobrych akcji GKS nie potrafi znaleźć skutecznej metody na obronę przeciwnika, czego skutkiem jest wynik pierwszej połowy( 5:0). W drugie połowie widać było większe starania drużyny z Klembowa. Mieli nawet karnego w 39 minucie, ale piękną obroną popisał się Bramkarz obrońcy tytułu mistrza. Do końca spotkania ekipa z Latoszka grała na 100% i wygrała mecz 10:1. Dobrze zagrał dziś Damian Komorowski, obrońca z Latoszka strzelił aż 3 gole i miał 2 asysty.

FC Klonowe Liście vs. SM Texland

Mecz w którym warunki dyktowali zawodnicy z Klonowych liści. Od początku grali spokojnie i bardzo dokładnie. Pierwsze bramki padły już w 2 i 3 minucie. Cały mecz chłopaki grali swoje, dobre ustawienie, dokładne rozegranie i wykończenie. Drużyna SM Texland po 10 minutach się obudziła, ale pomimo wielu dobrych sytuacji bramkowych wykorzystał tylko dwie. Bardzo dużą skutecznością popisał się Adam Matejak strzelając aż 8 bramek. Końcowy wynik 10:2

Ruben vs. LSFC

Najbardziej wyrównany mecz 3 kolejki 1 ligi przypadł na sam koniec. Zażarta walka w środku pola i bardzo dużo dobrych akcji zakończonych strzałami na bramkę to domena tego spotkania. Pierwszy gol padł w 7 minucie dla Rubena. LSFC odpowiedziało dopiero w 44 minucie grając w przewadze jednego zawodnika. W 46 minucie po faulu w polu karnym sędzia podyktował rzut karny dla ekipy Rubena, który na bramkę zamienił Łukasz Mietlicki. Tak wyrównane spotkanie nie mogło się skończyć inaczej jak remisem, do którego doprowadził pomocnik LSFC w 49 minucie. Na szczególne wyróżnienie w meczu zasłużył bramkarz Rubena Mariusz Trojanek. To dzięki jego efektownym paradom drużyna nie skończyła meczu bez punktów na koncie.