Wydrukuj tę stronę
piątek, 12 październik 2018 10:00

Bez rekordów, ale z ciekawym zakończeniem - 2 liga 4 kolejka Wyróżniony

Mecz o 8:00 rano dla niektórych to katorga.  Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt , że jest to niedziela niektórych przyprawia o dreszcze. Jednak nie dla zawodników Ligi Bobra. W pierwszym meczu 4 kolejki 2 ligi spotkały się ekipy No Name Team i T&D Prawko. Pierwsza połowa niezwykle wyrównana, wiele ciekawych akcji i masa bramek. Druga połowa do już dominacja Ekipy bez Nazwy. Na pochwały w szczególności zasługuje gra Kuby Bogdana, który tym meczu ustrzelił hattricka. Wynik końcowy 7 do 4 dla ekipy No Name Team. Dzięki tej wygranej są już na 4 miejscu.

O godzinie 9:00 na boisku stawili się zawodnicy Młodych Wilków i Białebłoto Squad. W pierwszej połowie ekipa Kacpra Prusaka pokazała co znaczy doświadczenie i ogranie w naszej lidze. Pięć strzelonych bramek i zero z tyłu. Na drugą połową zawodnicy z Białegobłota wyszli bardzo zdeterminowani, chcieli zmazać złe wrażenia z pierwszej części spotkania. Natomiast Młode Wilki spoczęli na laurach. Jednak trzy bramki strzelone to zdecydowanie za mało żeby wygrać mecz. Młode Wilki zasłużenie zdobywają trzy punkty i zostają liderem 2 ligi. W drużynie Białebłota Squad widać ogromny potencjał i mam nadzieję, że jeszcze nie jednej drużynie utrą nosa i wyrwą punkty.

W kolejnym spotkaniu Bad Boys Ostrówek podejmował ekipę Pink Panthers. Źli Chłopcy to jedna z najbardziej doświadczonych ekip w Lidze Bobra, Są z nami nieprzerwanie od 6 lat. Swoje doświadczenie pokazali w pierwszej połowie, dwie szybko strzelone bramki przez Michała Szczapę ustawiły spotkanie. Pink Panthers za sprawą Damiana Gorlińskiego zdobyło bramkę kontaktową ale w końcówce pierwszej połowy 3 bramkę dla BBO zdobył Jakub Stryjek. Druga połowa to dominacja Różowych Panter. Ekipa Bad Boys straciła siły co wykorzystali przeciwnicy. Dominowali w każdym aspekcie gry i to przyniosło pozytywny skutek. Wynik 5 do 4 dla Pink Panthers. Obie ekipy mają po 6 punktów i plasują się w po środku tabeli.

Godzinna 11:00 mecz nowej, starej drużyny w naszej lidze czyli Krzywicy kontra przemeblowana Iskra Jasienica. Faworytem spotkania była oczywiście Krzywica, która po kilku dobrych wzmocnieniach wróciła do naszej ligi i radzi sobie znakomicie. Iskra Jasienica wymieniła praktycznie cały skład i zawodnicy dopiero zbierają pierwsze szlify na naszych boiskach. Podsumowując …. Król Paweł Radzki, człowiek który rozbił ekipę z Jasienicy, strzelił 6 bramek i zaliczył jeszcze dwie asysty. Cała ekipa z Krzywicy jednak zasługuję na uznanie. Przyjemnie się patrzy na grę tego zespołu, widać pomysł na grę i umiejętności które na tle innych drużyn są bardzo widoczne. Moim zdaniem to  główny faworyt dla zdobycia mistrzostwa 2 ligi.

W kolejnym meczu Wyszków Football Club podejmował ostatnią drużynę w tabeli Osiedle Błotna Wołomin. W tym meczu bardzo łatwo można było określić faworyta. WFC to bardzo doświadczona drużyna z bardzo dobrymi zawodnikami. Duet Jastrzębski i Matuszewski bardzo szybko rozmontowali obronę Wołomina i po pierwszej połowie schodzili na przerwę z wynikiem 5:0. Druga połowa spokojna gra WFC . Chłopaków z Osiedle Błotna Wołomin stać było tylko na dwie bramki. Dzięki temu zwycięstwu Wyszków Football Club zajmuje drugie miejsce w tabeli.

W ostatnim spotkaniu 4 kolejki 2 ligi Perfect Body Artur Stańczak spotkał się z Show Team. Mecz bardzo wyrównany. Pierwsza połowa to przewaga Perfect Body i to zaznaczyli trzema strzelonymi bramkami i tylko jedną straconą. Druga połowa to z kolei dominacja Show Team, którzy również strzelili trzy  bramki i stracili jedną. Podsumowując wynik jak najbardziej sprawiedliwy.

Już w najbliższą niedziele hit kolejki, o godzinie 11:00 Krzywica zmierzy się z Młodymi Wilkami. Emocje gwarantowane. Zapraszamy na Orlik w Ostrówku.

Czytany 821 razy Ostatnio zmieniany piątek, 19 październik 2018 11:15