wtorek, 15 październik 2019 09:53

Fc Ultimatum na mistrza? Wyróżniony

Napisane przez Mateusz

Słoneczna niedziela, piękna pogoda na spacery, wycieczki rowerowe oraz doskonała pogoda na grę w piłkę! Wszystkich kibiców, którzy niestety nie mieli szans dotrzeć na boisko w Tłuszczu zapraszamy na skrót, a w nim - kolejne zwycięstwo FC Ultimatum Wyszków, zaskakująca gra Iskry oraz czy Damian Gałązka zostanie MVP II Ligi? Te i inne tematy przeczytacie w tym skrócie z rozgrywek 4. kolejki II ligi. Zapraszamy!

Black Dragons Team - Fc Ultimatum Wyszków

Czwarty tydzień naszych rozgrywek rozpoczynamy spotkaniem Black Dragons Team - FC Ultimatum Wyszków. Początek spotkania doskonale ułożył się dla ekipy Ultimatum. Dwa karne, które pewnie na bramki zamienił Damian Gałązka dają ekipie z Wyszkowa szybkie prowadzenie. Głównie dzięki Damianowi, który kreował grę swojej drużyny FC Ultimatum pewnie odnosi zwycięstwo nad nową drużyną w naszej lidze wynikiem 5:2. Black Dragons starało się nawiązać walkę z przeciwnikiem, lecz różnicę zrobiła również szeroka ławka w ekipie Wyszkowa. Zbliżamy się powoli do półmetku naszych rozgrywek, obie drużyny walczą o lidera, więc te braki w dzisiejszym meczu Smoków mogą wiele kosztować.

The Naturat - HandyMan Elewacje

Drugie spotkanie tego dnia to mecz The Naturat - Handyman Elewacje. Pierwsza połowa spotkania to wymiana ciosów z jednej jak i drugi strony. Ostra gra na pograniczu faulu przynosi nam wynik do gwizdka 2:2. I ponownie jak w poprzednim meczu tej kolejki ogromną różnicę robi ławka rezerwowych. Jeśli drużyna ją ma, to spotkanie wygrywa. Widać bylo, że Panowie z The Naturat w drugiej części spotkania przysłowiowo spuchli. Brakło sił walczyć do końca, a ekipa Handyman skutecznie to wykorzystała. Wynik końcowy 8:4 wygrywa ekipa Handyman Elewacje. Gratulujemy!

Joga Bonito - Tiger Team

Mecz numer 3, Joga Bonito - Tiger Team. Jeśli chodzi o poziom spotkania to niestety nie zachwycił kibica. Gra błędów i strat. W tym spotkaniu kto lepiej wykorzystał pomyłki przeciwnika po prostu go wygrał. Tym razem była to ekipa Tiger Team. Pierwsza połowa bardzo wyrównana 1:1. W drugiej worek z bramkami się rozwiązał. Kilka strat w środku pola i skuteczna uderzenia Karola Kurka dały wynik końcowy 5:3 dla Tiger Teamu i to właśnie do jego drużyny trafiają dodatkowe trzy punkty do tabeli końcowej. Gratulacje!

Dream Team - Fc Gumisie

Przedostatnie spotkanie tego dnia w rozgrywkach drugiej ligi to mecz Dream Team - FC Gumisie. Obie drużyny nastawiły się na ofensywną grę tego dnia. Zarówno jedna jak i druga ekipa nie odpuszczała i walczyła do końca. Wynik do przerwy 2:5 dla Gumisi dał im bardzo dobrą zaliczkę przed drugą częścią spotkania. Druga połowa to totalna przemiana. Panowie zaczynają grać mocniej w obronie. Może to właśnie Gumisie znalazły sposób na mecze w lidze? Pierwsza połowa puki mamy siły walczymy, druga zaś parkujemy autobus w bramce i wygrywamy mecz. Tego niestety nie wiemy i możemy się tylko domyślać. Boisko zweryfikuje. Mecz kończy się wynikiem 6:4 dla FC Gumisie i to właśnie oni umieszczają na swoim koncie kolejne trzy oczka. Brawo Panowie!

Iskra Jasienica - StoGram Fc

Ostatni mecz tego dnia w rozgrywkach drugoligowych to spotkanie Iskry Jasienica i ekipy StoGram FC. Iskra w tym sezonie jest drużyną zupełnie odmienioną. Zrobili kilka wzmocnień, między innymi w swoje szeregi zakontraktowali Tomka Sasina, który to właśnie dziś kreował całą grę Iskry - wypowiedź Tomka macie dostępną na naszym FB także zapraszamy. Drużyna z Jasienicy kolejny raz dyktowała warunki przeciwnikowi. Panowie grali skutecznie i pewnie, nie odpuszczali rywalowi na sekundę i to właśnie sprawiło, że Iskra wygrywa to spotkanie wynikiem 4:1. Brawo Iskra!

Czytany 1223 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 październik 2019 10:27