Relacje z 5 kolejki - 2 Ligi Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

5 kolejkaFC FORMAT - JARZĘBIA ŁĄKA

Pierwszy mecz 2 ligi to pojedynek dwóch dobrze nam znanych drużyn FC FORMAT kontra JARZĘBIA ŁĄKA. Oba zespoły od początku próbowały narzucić swój styl gry, przeciwnikowi. Lepiej zrobili to zawodnicy FC FORMAT i to oni po pierwszej połowie meczu prowadzili 2-1. W tym czasie gry stworzyli sobie, dwie dogodne sytuacje i obydwie wykorzystali. Jarzębia Łąka odpowiedział tylko raz w tej części meczu po stracie pierwszego gola. Druga odsłona to już festiwal strzelecki obu ekip. Chłopaki z łąk trafiali częściej w ciągu tych 25 minut. FC Format starał się bardzo, ale przeciwnik wykazał według mnie lepszą skuteczność w drugiej połowie. Wynik końcowy 6 do 4 dla Jarzębiej. Mecz bardzo wyrównany z obu stron (na pewno podobał się kibicom licznie zgromadzonym).

WOLNI STRZELCY - NANKATSU

Drugi pojedynek, drugiej ligi, to starcie pomiędzy Wolnymi a Nankatsu. Obydwa zespoły potrzebowały trzech punktów tego dnia, aby dalej walczyć o awans i dobre miejsce w tabeli. Autorem pierwszej bramki jest Marcin Wojtyra, który wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Jest 1 do 0 dla Wolnych. Nankatsu nie pozostają dłużni i doprowadzają do remisu, w pierwszej połowie meczu. Bramkę zdobywa Piotr Supeł (remis do przerwy). Po wznowieniu, Wolni ruszają do ataku i znowu prowadzą w spotkaniu a piłkę między słupkami dwoma i poprzeczką umieszcza Rafał Szewczak. Po minucie znowu remis ( strzela celnie Adrian Wiśniewski). Dalszy okres gry to przewaga minimalna Wolnych, czego efektem są dwa trafienia. Po raz drugi w meczu Rafał Szewczak i raz Domański Daniel. Ostateczny wynik 4-2. Kolejny zacięty pojedynek tego dnia, jak widać poziom się bardzo wyrównał, co mnie bardzo cieszy, nie ma łatwych punktów do zdobycia.

TWWD – AVANTI

Obie ekipy myśląc o awansie, musiały ten mecz to prostu wygrać, by nie stracić szans na jedno z dwóch miejsc premiowane do pierwszej ligi. Mimo osłabień w obu ekipach, brakiem paru podstawowych zawodników( szczególnie w ekipie TWWD brak ludzi do gry) pojedynek jest bardzo wyrównany. To dobrze nam znana była pierwszoligowa drużyna, ma przewagę w tym spotkaniu. Umiejętnie rozbija ataki AVANTI z nowym nabytkiem w składzie. TWWD mają szanse nawet na prowadzenie w meczu, po faulu Mateusza Strąka jest rzut karny. Bramkarz AVANTI ( Dariusz Kasprzyk) pewnie broni jedenastkę, dalej jest remis. Przed ostatnim gwizdkiem na przerwę wynik na 1 do 0 ustala Kamil Stanisławski dla AVANTI ( zdobyli gola w osłabieniu). Druga część, to dalsze piłkarskie szachy z obu stron. Padają dwa gole a zdobywcą jest Zbigniew Komorowski. TWWD odpowiadają tylko raz Hubert Borowiecki. Mecz kończy się zwycięstwem AVANTI 3-1. To kolejne zacięte spotkanie tego dnia.

KRÓLEWSCY- FC HORNETS ZOFININ

Czwartą odsłoną tego dnia, był pojedynek między młodymi drużynami ligowymi Królewscy kontra FC Zofinin. Jak się można było spodziewać, od pierwszej minuty do ostatniej Zofinin jedynie próbował nawiązać walkę w meczu. Królewscy nasyceni tigerami za najwyższe zwycięstwa, nie dali szans przeciwnikowi i pewnie wygrali pierwszą odsłonę meczu 12 do 0. Najlepiej grali tego dnia. autorzy paru bramek; Damian Wawryło i Daniel Suchocki. Byli nie do powstrzymania. Zofinin drugą połowę zagrał już lepiej i przegrał ją 4-7. Jak widać różnica w tabeli ma znaczenie. Królewscy mają przed sobą jeszcze paru wymagających rywali, zobaczymy czy jak Jasienica, przejdą bez porażki całą ligę. Zofinin głowy do góry będzie lepiej w następnym meczu. Ostateczny rezultat brzmi 19-4. Znowu będziecie pić ( napoje regeneracyjne ).

GS ZABRODZIACZEK - FC ALBATROS

Walkower bla Zabrodziaczka , pewne trzy punkty plus 5 bramek. Brak składu u przeciwników.

NO NAME – TORPEDO Tłuszcz

Ostatni mecz tego wieczoru to konfrontacja wyszkowskiego No Name z tłuszczańską Torpedą! Spotkanie mogło się podobać, prowadzone w szybkim tempie z wieloma akcjami na zdobycie goli z obu stron. Tego dnia w lepszej dyspozycji jednak była ekipa wyszkowska, która zaaplikowała Rafałowi Ciokowi 4 bramki. Torpedowcy odpowiedzieli jednym trafieniem swojego kapitana – Dariusza Sokulskiego. Dla No Name strzelali: Mariusz Augustynik – dwa trafienia oraz po jednym golu Mateusz Mościcki i Michał Arbaszewski. Miejmy nadzieje, że Torpedo na swoją druga wygraną w LB nie będzie musiało czekać do 4 Edycji! Dzięki temu zwycięstwu No Name uplasował się na 4 pozycji w tabeli i potwierdził tym spotkaniem swoje aspiracje do awansu!

Czytany 1564 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 sierpień 2013 20:13