Poniżej znajdziecie terminarze i rozpiskę godzinową.
Dodatkowo tutaj – znajdziecie LIVE SCORE z niedzieli.
Adresy boisk:
- Boisko numer 1 – Wołomin, ul. Lipińska 16 (Grupa A i C)
- Boisko numer 2 – Wołomin, ul. Kazimierza Wielkiego 1 (boisko gdzie rozgrywana jest liga) (Grupa B i D + Faza Pucharowa)
Zasady Pucharu Ligi
- Każda ekipa na Puchar Ligi wybiera ze swojego składu 12 osób które grają tego dnia Puchar Ligi.
- Nie ma możliwości grania w dwóch/trzech różnych drużynach jednego zawodnika (muszą się zadeklarować gdzie grają w Pucharze Ligi)
- Nie ma możliwości uzupełniania składów ani zmian zawodników.
- Nie ma możliwości uzupełniania składu ani zmian po fazie grupowej na fazę pucharową.
Grupy
Grupa A | Nazwa drużyny | Punkty | Bramki | |||
1 | KS ProBram24 | |||||
2 | Fanatycy | |||||
3 | Czarna Wataha | |||||
4 | FC Pepinos | |||||
Boisko: | Wołomin, ul. Lipińska 16 | |||||
Start | Koniec | Mecz | Wynik | Numer kolejki | ||
09:00:00 | 09:10:00 | KS ProBram24 | – | Fanatycy | 1. KOLEJKA | |
09:15:00 | 09:25:00 | Czarna Wataha | – | FC Pepinos | ||
09:30:00 | 09:40:00 | Czarna Wataha | – | KS ProBram24 | 2. KOLEJKA | |
09:45:00 | 09:55:00 | Fanatycy | – | FC Pepinos | ||
10:00:00 | 10:10:00 | FC Pepinos | – | KS ProBram24 | 3. KOLEJKA | |
10:15:00 | 10:25:00 | Fanatycy | – | Czarna Wataha |
Grupa B | Nazwa drużyny | Punkty | Bramki | |||
1 | Offside | |||||
2 | WKS Ostrówek | |||||
3 | ZKS Lucynów | |||||
4 | Promilki | |||||
Boisko: | Wołomin, ul. Kaziemierza Wielkiego 1 | |||||
Start | Koniec | Mecz | Wynik | Numer kolejki | ||
09:00:00 | 09:10:00 | Offside | – | WKS Ostrówek | 1. KOLEJKA | |
09:15:00 | 09:25:00 | ZKS Lucynów | – | Promilki | ||
09:30:00 | 09:40:00 | ZKS Lucynów | – | Offside | 2. KOLEJKA | |
09:45:00 | 09:55:00 | WKS Ostrówek | – | Promilki | ||
10:00:00 | 10:10:00 | Promilki | – | Offside | 3. KOLEJKA | |
10:15:00 | 10:25:00 | WKS Ostrówek | – | ZKS Lucynów |
Grupa C | Nazwa drużyny | Punkty | Bramki | |||
1 | Kultywator | |||||
2 | Klimag | |||||
3 | KS ProBram24 II | |||||
4 | TWWD United | |||||
Boisko: | Wołomin, ul. Lipińska 16 | |||||
Start | Koniec | Mecz | Wynik | Numer kolejki | ||
10:30:00 | 10:40:00 | Kultywator | – | Klimag | 1. KOLEJKA | |
10:45:00 | 10:55:00 | KS ProBram24 II | – | TWWD United | ||
11:00:00 | 11:10:00 | KS ProBram24 II | – | Kultywator | 2. KOLEJKA | |
11:15:00 | 11:25:00 | Klimag | – | TWWD United | ||
11:30:00 | 11:40:00 | TWWD United | – | Kultywator | 3. KOLEJKA | |
11:45:00 | 11:55:00 | Klimag | – | KS ProBram24 II |
Grupa D | Nazwa drużyny | Punkty | Bramki | |||
1 | Wyższa Półka | |||||
2 | Bad Boys | |||||
3 | Zielona Furia | |||||
4 | FC Mrozy | |||||
Boisko: | Wołomin, ul. Kaziemierza Wielkiego 1 | |||||
Start | Koniec | Mecz | Wynik | Numer kolejki | ||
10:30:00 | 10:40:00 | Wyższa Półka | – | Bad Boys | 1. KOLEJKA | |
10:45:00 | 10:55:00 | Zielona Furia | – | FC Mrozy | ||
11:00:00 | 11:10:00 | Zielona Furia | – | Wyższa Półka | 2. KOLEJKA | |
11:15:00 | 11:25:00 | Bad Boys | – | FC Mrozy | ||
11:30:00 | 11:40:00 | FC Mrozy | – | Wyższa Półka | 3. KOLEJKA | |
11:45:00 | 11:55:00 | Bad Boys | – | Zielona Furia |
Ćwierćfinały
Boisko 2 – Ćwierćfinał 1 – 12:15 – 12:25 (A1 -C2)
Boisko 2 – Ćwierćfinał 2 – 12:30 – 12:40 (A2 - C1)
Boisko 2 – Ćwierćfinał 3 – 12:45– 12:55 (B1 - D2)
Boisko 2 – Ćwierćfinał 4 – 13:00 – 13:10 (B2 - D1)
Półfinały
Boisko 2 – Półfinał 1 – 13:15 – 13:25 (A1 -C2)/(B1 - D2)
Boisko 2 – Półfinał 2 – 13:30 – 13:40 (A2 - C1)/(B2 - D1)
Finał
Boisko 2 – Finał – 13:50 – 14:00