wtorek, 08 październik 2019 12:52

Każdy punkt jest na wagę złota Wyróżniony

W minionej kolejce, drużyna AllStars Jasienica musiała wygrać, po prostu.. Ekipa Krzyśka Króla przegrała już dwa spotkania, a trzecia porażka byłaby przysłowiowym ''gwoździem do trumny''. W 3. kolejce podejmowali nie lada przeciwnika - PrefBud Tulewo, mistrz I ligi XV edycji. Jak przebiegło to spotkanie? oraz jak wyglądały spotkania w Ekstraklasie, znajdziecie w poniższej tekstówce.

AllStars Jasienica vs PrefBud Tulewo

Początek 3 kolejki Ekstraklasy przyniósł nam bardzo wyrównane spotkanie. Każda z drużyn była bardzo dobrze przygotowana. Już w 5 minucie zobaczyliśmy samobójczy gol Przemysława Lewandowskiego i drużyna z Jasienicy prowadziła 1:0. Zawodnicy PrefBud Tulewo po straconej bramce od razu przycisnęli i już w 7 minucie mieliśmy remis. Pierwsza połowa owocowała w gole. Padło aż 6 goli a zawodnicy zeszli na przerwę z wynikiem 4:2 dla AllStars Jasienica.
Druga połowa przyniosła nam wiele sytuacji bramkowych dla Tulewa, niestety bezskuteczne. To zawodnicy Jasienicy w 40 minucie zdobyli ostatnią bramkę w tym spotkaniu, które zakończyło się 5:2 dla AllStars

WFC vs T&D Prawko

Spotkanie zwycięzców i przegranych! To zawodnicy z Wyszkowa mają 2 zwycięstwa za sobą a T&D Prawko 2 przegrane. Bardzo dobre przygotowanie motoryczne zawodników z Wyszkowa przyniosło natychmiast 3 bramki na ich konto. Zawodnicy T&D Prawko zdołało odpowiedzieć jedną bramką w pierwszej połowie i zeszło na przerwę przegrywając 3:1.
W drugiej połowie mimo dobrej gry Daniela Czechowskiego i Piotra Tenderendy nie udało się odrobić strat. Świetna gra zawodników z Wyszkowa przyniosła zwycięstwo 8:3 nad T&D Prawko.

Fc Klonowe Liście vs Team Hangover

Drużyny z bardzo dobrą ławką rezerwowych. Mecz przyniósł bardzo wyrównaną pierwszą połowę i po raz kolejny drużyna Klonowe Liście schodziła na przerwę przegrywając 2:3. Jak już nieraz bywało podczas Ligi Bobra drużyna Klonowych w drugiej połowie potrafiła odrobić straty. Team Hangover nie oddawał tak łatwo pola gry i można powiedzieć że po świetnej grze w pierwszej połowie mieli zwycięstwo w kieszeni. Lecz tak się nie stało i spotkanie zakończyło się wygraną dla Klonowych Liści 7:2. W tym meczu świetną grą pokazali się Adrian Frąckiewicz (Team Hangover) i Mateusz Bohdziul i Konrad Bylak (FC Klonowe Liście).