środa, 17 maj 2023 09:39

Pascal wygrywa w hicie! Mistrz traci kolejne punkty

W czwartej kolejce ligowych zmagań w Wyszkowie ponownie nie zabrakło wysokich wyników. MTS Wyszków oraz Wyszków FC pewnie pokonują swoich przeciwników. AM Meble zaskakuje w swoim spotkaniu. FC xD oraz FC Tantos walczyli do końca o cenne trzy punkty, a Pascal FC Widelec po pewnej wygranej nad Skuszewem zajmuje po swoim spotkaniu fotel lidera, który jeszcze tego samego dnia zostaje wyrwany przez bezpośredniego rywala do tytułu mistrza w tej edycji. Po obszerniejszą relację z niedzielnych spotkań zapraszamy do tekstu poniżej.

GS Zabrodziaczek - AM Meble

Kolejkę czwartą rozpoczynamy spotkaniem GS Zabrodziaczek kontra AM Meble. Mecz od pierwszych minut wymagał od zawodników wysokiej czujności oraz siły. Pierwsza połowa zakończona remisem i ciężko wskazać było potencjalnego zwycięzcę tego spotkania. W drugiej połowie w 27. minucie wynik spotkania otwiera Tomasz Świętoń po asyście Jarosława Wyszyńskiego. W 35. minucie po bardzo dobrze rozegranym rzucie wolnym Zabrodziaczek doprowadza do remisu. Zabrodziaczek cieszył się remisem raptem 30 sekund - Mariusz Świderek trafia do bramki dając znów prowadzenie swojej drużynie. GS Zabrodziaczek - AM Meble 1:2. To trafienie jak się później okazało było na wagę trzech punktów. AM Meble pokonuje GS Zabrodziaczek 1:2.

MTS Wyszków - WszysycyDoLaski

Drugie spotkanie tego dnia to mecz MTS Wyszków kontra WszyscyDoLaski. Ekipa z Małkini dalej boryka się z problemami w składzie w przeciwieństwie do ekipy MTS, która zawsze przybywa licznie na spotkanie. Pierwsza połowa spotkania zaczęła się dość wyrównanie, ale ze względu na panującą aurę tej niedzieli oraz brak zmian tylko kwestią czasu było wyjście na prowadzenie drużyny z Wyszkowa. Pierwszą połowę zakończyliśmy wynikiem 8:0 dla MTS.  W drugiej połowie niestety nie było większych zmian w grze obu drużyn, a czas spędzony na boisku nie pomógł drużynie z Małkini. Wynik końcowy 16:2 dla MTS.

Pascal FC Widelec  – Skuszew

Trzecie spotkanie w ramach 4. kolejki to mecz Pascal FC Widelec kontra Skuszew. Mecz hucznie zapowiadany przez nas, bezpośredni pojedynek o fotel lidera. Skuszew na to spotkanie pojawił się mocno rezerwowym składem i z bardzo wąską ławką - zlekceważenie tego spotkania może przełożyć się w rezultacie końcowym na wygląd tabeli. W pierwszej pierwszą bramkę zdobywa drużyna Pascala po strzale Łukasza Damętko. Obie ekipy w pierwszej połowie miały sytuacje, ale niestety nikomu nie udało się zamienić sytuacji na gola. Wynik do przerwy 1:0 dla Pascala. W drugiej połowie ponownie różnice zrobiła szeroka ławka rezerwowych. Pascal rozwiązał worek z bramkami i dołożył trzy trafienia. Bramkę honorową dla Skuszewa zdobywa Szymon Rudnik. Wynik końcowy meczu 4:1 dla Pascal FC Widelec i to właśnie ekipa Pascala obejmuje fotel lidera.

FC xD - FC Tantos

Czwarte spotkanie FC xD kontra FC Tantos to spotkanie bezpośrednich rywali w tabeli o końcowy wynik. Pierwsza połowa dla FC xD. Panowie prowadzili 1:0 przez całą część spotkania po trafieniu Karola Turowskiego. W drugiej części spotkania FC Tantos przebudziło się. Mieli doskonałą okazję - rzut karny po zagraniu ręką obrońcy w polu karnym - której niestety nie zamienili na bramkę. Poprawili się minutę później i Przemysław Domalewski doprowadza do remisu. Dzięki doskonałej dyspozycji bramkarza FC xD, zawodnicy obu drużyn dzielą się punktami - remis 1:1.

Wyszków FC - Biali Rycerze

Ostatnie spotkanie w ramach 4. kolejki to mecz Wyszków FC - mocnego kandydata do fotelu lidera - z drużyną Białych Rycerzy. Spotkanie bardzo dobrze zaczęło się dla drużyny Wyszków FC. W ciągu pięciu minut po trafieniach Czajki i Rytylewskiego wyszli na prowadzenie 2:0. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 4:0, niestety Biali Rycerze nie mieli szans w pierwszej połowie na nawiązanie kontaktu. W drugiej części meczu ponownie pierwsza do bramki trafia drużyna Wyszków FC - Czajka w wysokiej formie pewnie wykorzystywał nadarzające się okazje. Biali Rycerze tego dnia niestety nie mieli szans nawiązać rywalizacji z bardzo dobrze dysponowaną ekipą Sebastiana Geskiego w tym sezonie. Wyszków FC wygrywa pewnie nad Białymi Rycerzami wynikiem 8:0. Tym spotkaniem Wyszków FC na koniec dnia obejmuje fotel lidera. Na jak długo Panowie tam zagoszczą? Zobaczymy z czasem.