środa, 17 kwiecień 2024 18:23

Jubileuszowe otwarcie sezonu!

Witajcie w sercu piłkarskich emocji, gdzie od dziesięciu edycji spotykają się pasjonaci futbolu, aby świętować wspólne zmagania, rywalizację i przyjaźń na boisku. Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy, gdyż z dumą witamy was na jubileuszowej 10. edycji Rozgrywek PLPN w Wyszkowie!

To już pięć lat, od kiedy zaczęliśmy tę niezwykłą piłkarską podróż. Przez ten czas obserwowaliśmy nie tylko rozwój umiejętności piłkarskich naszych zawodników, ale także budowanie więzi i wspólnych historii, które zapisują się w kartach naszej ligowej kroniki. W jubileuszowej edycji czeka nas wiele niespodzianek, emocji i niezapomnianych momentów. Będziemy świadkami walki o prestiżowe trofea, starć pełnych zaciętej rywalizacji oraz heroicznych występów, które na długo pozostaną w pamięci kibiców. Ta jubileuszowa edycja jest także okazją do refleksji nad osiągnięciami naszej ligi, nad jej wkładem w rozwój piłki nożnej w regionie oraz nad wdzięcznością dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, byśmy mogli dziś cieszyć się tym, co kochamy najbardziej - futbolem

Zapraszamy wszystkich kibiców, zawodników i sympatyków piłki nożnej do wspólnego świętowania tej jubileuszowej 10. edycji Rozgrywek PLPN w Wyszkowie. Niech ta kolejna piłkarska fiesta na boiskach naszego miasta będzie wyjątkowa i niezapomniana dla każdego z nas!

Snow Kids - AM Meble

To był dzień pełen emocji na boisku, zwłaszcza dla drużyny debiutującej w lidze - Snow Kids". Od pierwszych minut obie drużyny pokazały swoje umiejętności i determinację, dążąc do zdobycia trzech punktów. W pierwszej połowie spotkania obie drużyny prezentowały wyrównaną grę, co zaowocowało remisem 1:1 na przerwę. Bramkę dla Snow Kids zdobył Szymon Laskowski, który w ten sposób wpisał się na kartę debiutanckiego meczu swojej drużyny. Natomiast dla "AM Meble" strzałem pewnym jak zegarek okazał się Daniel Pakieła, zapewniając swojej drużynie wynik na równi z przeciwnikiem. Po przerwie Snow Kids weszli na boisko zdecydowanie bardziej zmotywowani, gotowi na walkę o zwycięstwo. Ich wysiłki przyniosły spektakularne efekty, gdyż zdołali aż pięciokrotnie pokonać bramkarza rywali. Wiktor Wiśniewski okazał się najskuteczniejszy, trafiając do siatki aż trzykrotnie, a także bramkę zdobyli Maciej Czabaj i Marcin Czabaj. Choć w ostatnich chwilach meczu "AM Meble" zdołało zdobyć kolejną bramkę dzięki Michałowi Olszewskiemu, to jednak było już za późno, by odwrócić losy spotkania. Ostatecznie to Snow Kids zakończyli swój debiutancki występ w lidze triumfem, wygrywając zdecydowanie 6:2. Ich determinacja i skuteczność w drugiej połowie zapewniły im zwycięstwo i pierwsze trzy punkty w lidze, co na pewno przyniosło radość ich kibicom oraz dodatkową motywację do dalszej rywalizacji. Dla "AM Meble" to mecz, z którego wyciągnęli wiele nauk i doświadczeń na przyszłość.

Wyszków FC - Biali Rycerze

W drugim meczu Wyszków FC mierzyło się z Białymi Rycerzami. Po pierwszym meczu kibice nie mogli liczyć na brak emocji w tym spotkaniu. W pierwszej połowie Wyszków FC nie odpuszcza przeciwnikowi i grając mocnym, fizycznym pressingiem skutecznie punktowali Rycerzy. Drużynie Rycerzy udało się tylko raz odpowiedzieć w pierwszej połowie - wynik do przerwy 4:1.  W drugiej połowie Biali Rycerze podkręcili tempo gry trafiając do bramki w 36. minucie. Ewidentnie chłopaki otworzyli się wiedząc, że nie ma nic do stracenia. Druga połowa była bardziej wyrównana i obie drużyny wyprowadzały akcje za akcje. Niestety w końcowym rachunku zabrakło argumentów z przodu ekipie Rycerzy i musieli uznać wyższość drużyny Geskiego - wynik końcowy spotkania 6:3.

GS Zabrodziaczek  – MTS Wyszków

Spotkanie rozpoczęło się w atmosferze oczekiwań i napędu, gdyż obie drużyny miały swoje cele i ambicje względem tego meczu. Od pierwszych minut GS Zabrodziaczek oraz MTS Wyszków" starały się narzucić swój styl gry i zdobyć kontrolę nad boiskiem. Już w pierwszej połowie GS Zabrodziaczek zdołał osiągnąć przewagę, zdobywając trzy bramki, co dało im komfortowe prowadzenie 3:1. Skuteczność w wykorzystaniu okazji przed bramką rywali prezentował Dawid Kamiński, który wpisał się na listę strzelców dla GS Zabrodziaczek. Honorową bramkę dla MTS Wyszków zdobył Mikołaj Zdunek, jednak to nie wystarczyło, aby wyjść na prowadzenie. Po przerwie GS Zabrodziaczek nie zwalniało tempa i kontynuowało swoje ataki. Efektem ich wysiłków był kolejny gol, tym razem autorstwa Mateusza Wrzaszczaka, który ustalił wynik na 4:1 na korzyść GS Zabrodziaczek. Mecz zakończył się triumfem drużyny GS Zabrodziaczek, która kontrolowała przebieg gry i skutecznie wykorzystywała okazje do zdobywania bramek. Pomimo starań MTS nie zdołali oni odrobić straty po pierwszej połowie, ustępując przeciwnikowi z wynikiem 4:1.

FC xD - Pascal FC Widelec

Mecz rozpoczął się od dynamicznej gry obu drużyn, które od pierwszych minut starały się narzucić swój styl i zdobyć przewagę na boisku. Jednak to Pascal FC Widelec" szybko wysunęło się na prowadzenie, zdobywając dwie bramki jeszcze w pierwszej połowie. Skuteczność drużyny "Pascal" zaprezentowali Daniel Góral oraz Marcin Bloch, którzy trafili do siatki rywali, sprawiając radość swoim kibicom. Po przerwie FC xD podjęło desperackie próby odrobienia strat. Ich wysiłki przyniosły efekt, gdyż udało im się zmniejszyć dystans, strzelając bramkę i ustalając wynik na 2:1. Ten gol dla  xD został zdobyty przez Alana Penkula, dodając emocji do meczu i dając nadzieję kibicom na odwrócenie losów spotkania. Niestety dla FC xD, mimo zacieśnienia wyniku, Pascal potrafił utrzymać się na prowadzeniu do ostatniego gwizdka sędziego. Ostatecznie to obecnie broniący mistrzostwa - Pascal - cieszył się ze zwycięstwa, zachowując kontrolę nad grą i kończąc mecz wynikiem 2:1. Pomimo determinacji xD, brakło im sił na odwrócenie losów spotkania po wcześniejszej straty dwóch goli.

Skuszew - Cienkie bolki

Dzisiejszy mecz rozpoczął się w pełnym napięcia atmosferze, gdyż obie drużyny, mają swoje lokalne grupy kibiców, pragnęli zdobyć zwycięstwo. Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła spodziewanych emocji dla kibiców Cienkich Bolków, gdyż mimo wysiłków ich drużyna nie zdołała znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Z kolei Skuszew wykorzystał swoje szanse i zdobył aż cztery bramki, dając sobie komfortową przewagę przed przerwą. Po przerwie Cienkie Bolki wybiegły na boisko z zdecydowanie większym animuszem. Ich determinacja przyniosła efekty, gdyż szybko zdołali odrobić część strat, strzelając aż trzy bramki. Jednakże Skuszew nie zamierzał odpuszczać i również trafił do siatki rywali czterokrotnie, umacniając swoje prowadzenie. Mimo wysiłków Cienkich Bolków oraz zaciętej walki w drugiej połowie, to drużyna Skuszew wyszła zwycięsko z tego starcia, zapewniając sobie triumf z wynikiem 8:3. >

Czytany 230 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 kwiecień 2024 18:38